SKUP ZŁOMU, METALI KOLOROWYCH

Witamy w Metalworld (Poland) Sp. z o.o.

Metalworld (Poland) Sp. z o.o. jest spółką będącą właścicielem skupu złomu skupującego złom stalowy i metale kolorowe. Działalność w formie spółki z całkowicie ograniczoną odpowiedzialnością rozpoczęto w roku 2011.

Zajmujemy się zlecaniem i eksportem złomu stalowego i metali kolorowych oraz obsługą stosownych gałęzi przemysłowych i handlu.

Spółką Metalworld zarządza grupa ekspercka, która obejmuje zespół Zarządu N.Y.International, Metal World które obecnie rozpoczęły działalność na świecie z uwagi na powstające oddziały, w efekcie czego doszło z powodzeniem do nawiązania silnych stosunków biznesowych na całym świecie. Metalworld (Poland) utrzymuje najwyższą jakość, uczciwe praktyki handlowe oraz zapewnia najlepsze i skuteczne usługi, co wyjaśnia stabilny i owocny rozwój spółki.

Cały nasz złom HMS 1&2, złom mosiężny oraz złom miedziany są świetnej jakości, jako że dużo ciężkiej pracy wkłada się w wybór odpowiedniego złomu, skutkiem czego dostawy organizowane za pośrednictwem Metalworld (Poland) albo z firm lokalnych albo z zagranicy pochodzą od firm, z którymi współpracujemy z powodzeniem od lat, co pozwala na realizowanie dostaw w terminach wyznaczonych przez klientów.

Czytaj więcej

Formularz kontaktowyGaleria